mobil ödeme bozdurma nedir

Mobil ödeme sistemi, mahveden gruplarının hileışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme hazır para sistemi ile Ödeme yapıp etmek isteyen kişiler, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışveriş işlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı biçim bakiyesi ise krediden düşüş mimarilır. Bunun canipı rabıta iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu işlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği bariz kâin kredi kartları aracılığı yardımıyla olur.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Satımlarda Artış Yakalama
E-kâr ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri makul bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin amaç kitlelerinden kâin mahveden gruplarının hileışveriş hileışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı mahveden gruplarının kredi ve vezneci kartvizitı yöntemi ile hileışveriş yapmayı yeğleme ederken kredi kartvizitı ve vezneci kartvizitı bulunmayan kişiler ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut hareketli ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri yeğleme ederek hileışveriş yamayı yeğleme eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kelleladığından itibaren bu sistemi kullanan çok okkalı kişi ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazensı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini sarf etmek lüzum. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında hareketli ödeme sistemi önem yer e- kâr şirket yerleri ulaştığı amaç kitleye bir yeni set henüz eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin beylarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine önem vererek, amaç kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda henüz çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir