Özgün Tarafsız Haberler

Sondakikam.com.tr internet yüklem sitesi yayında,son dakika dâhilerikleri,gündem haberleri,yaşamdan magazine onlarca kategori ile essah gündemi uyma edip okurlarına sunan yüklem sitesi,son dakika haberleri okurlarına sunuyor.

Son Zaman Haberler Illet Önemli ?

Son dakika gelişmeleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak siz değerli üyelerimizin uyma ettiği dâhilerikleri sizler dâhilin düzenliyor,araştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Haber Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak dünya ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız doğru ve güvenilir bir şekilde siz değerli üyelerimizin takdirine sunuyor,tarafsız olarak gündem maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Ulusal Haber Sitesi !

Asıl gündem ilkeleriyle hazırlanan,temel hareketı uyma geçirmek namına kitlesine özgü habercilik anlayışı ile essah gündem maddelerini okurlarına sunan yüklem sitesidir.Dürüst,tarafsız ilkeli yüklem yapmayı kendine asliye edinmiştir.Geçmişten günümüze gelen yayıncılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,siz değerli üyelerimizin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam profesyonel editörleri ile sizlere gündem haberlerini en son dâhilerikleri ilk sizin duymanızı esenlamayı ammaçlayan yeni sulp yüklem dâhilerik platformudur.Ruzname haberleri,politika haberleri,iktisat haberleri,lokal haberler,dünya haberleri,magazin haberleri ilim haberleri ve yaşam haberleri kategorileri ile siz değerli üyelerimizin gündeş haber ve haberlere ulaşmanızı ammaçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri arasında canlı döviz kuru,canlı tv izleme,namaz vakitleri,lig puan durumları,Emtialar,ortam durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya serlayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Ne Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere gündeş haberleri tarafsız doğru ve güvenilir bir şekilde ulaştırmayı ammaçlamaktayız.

Ne Binayoruz?

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz vasıtasıyla uyma ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en münezzeh köşesine kadar her arz ile dayalı yüklem okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içre mevzuya bakılırsa kontrol masnu olanağı sunmaktayız. Bu kontrol, lügat ve dayalı bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş essah bir yüklem kontrol sayfasıdır.

Yasalara %100 Makul

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 isabetli olarak neşriyat yapmaktadır. Sitemizde gösterilen her türlü yüklem, fotoğraf, haber, tekst; telif hakkı sahiplerinden kırlı icazet kırılmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız sütun yüklem özetlerinde ise, salt haberin serlığı ve giriş cümlesine arz verilmekte, haberin tam metnini küfretmek talip görüşmeçilerimiz dayalı gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok görüşmeçi kayran sitelerinden biridir. Sitede verilen programlar ve yüklem sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam hatının sahibi merak ediliyor.

Genel Ahlaka ve Etiğe Makul Habercilik !

Değer Şinas Türk milletinin umumi ahlakına isabetli etik ve tarafsız yüklem anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi neşriyat dirimına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en isabetli dürüst ve tarafsız haberleri evcil ve yabancı yüklem organlarındaki en önemli gündem maddelerini sunmayı gayeliyor.

Sondakikam.com.tr Elbette Kuruldu !

Oturmuşş hedefleri olarak ülkemizin stabilizasyonına yardımda bulunmayı ammaçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi evcil ve yabancı neşriyat organlarında en güzel şekilde özümleme etmeyi ammaçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr yüklem sitemizin tüm hakları saklıdır. Kod, yüklem, fotoğraf, mülakat gibi her türlü dâhilğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr yüklem sitemize aittir. Haber sitemizde arz kayran cümle kırlar, materyaller, resimler, çav dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün dâhilerik ve çkırmızıışmalarımız, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı kanun ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz dâhilerikler ve yüklem ajanslarımızdan almış olduğumız yüklem ve sair görseller ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değteamültirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynarca belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı strüktürlamaz.
Haber sitemiz sondakikam.com.tr de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Gösterilen yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr tek bildirim yapmadan, herhangi bir dönem değteamülikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların on paralıkbirinden mesuliyetli değildir.

Politika Haberleri !

Ülkemizde devam eden sıkı siyasi gündemi yakından uyma edip,sizlere dürüst olanı ve görünenden ziyade vaka ve durumların perde arkasını aktarmayı ammaçlayan sondakikam.com.tr sizlere en güzel haberleri bahşetmek dâhilin var gücüyle çkırmızıışıyor.Akp,mhp,chp,âlâ parti,ongunluk partisi,ve evcil bir çok politikaçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Iktisat Haberleri !

Kur dalgalanmaları değerli fiyatları dolar fiyatları minimum ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden suhuletle uyma edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişmeleri,yeni vizyona girecek olan filmler,kim nerde ne yapmış son dakika gündemleri sondakikam.com.tr’de…

Son Dakikam ! Hızlı Sağlıklı Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir