pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında konum almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) temsil ortamında tuzakışbilgiş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temsil bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışbilgiş yapabilmek bâtınin oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışbilgiş yapabilmek o derece basitçe değildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden muamelat mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda elan bir tomar tabanca gücü gibi hilelere servurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu elan uygun oynamanızı katkısızlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere konum verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de konum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temsil içerisinde konum düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Olta ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında konum düzlük UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta temsil mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında parçalanmamış oyuncuların nerede olduklarını seyircilere teşhir etmek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu düzen hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin sakır sakır yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her bugün bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında konum düzlük duvarların arkasını rüyet özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda konum düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alengir sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi mecallü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir kelime gibi görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek kaldırmak yahut bir nesneyi nişan kaldırmak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin otomatik olarak mimarilması fehvaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir