ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Üçesasak Tarım, ziraat makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yarar olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Amelî maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ziraat yapmaya esasladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını önlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istem ve ziraat kolünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Uygulayım bilimi ile yan yana gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri kabilinden ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca ziraat kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de anbean artmaktadır.

Üçesasak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile hareketli ve ağırlü âdem kaynağına iye olan Üçesasak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam bedel sağlayan Üçesasak Tarım; ağır Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Mütemadi gelişim ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçesasak Tarım ürünlerinin hem il içre hem de il haricinde güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçesasak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin yarar ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve akıllıca bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile yararsız kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha az efor kullanma ederek çok daha esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha esenlıklı kalır ve toprağınızdan daha fazla sonuç ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimkâr bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yetişkin gereksinimlerı olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimkâr sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Tarım olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden katlanmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da belirgin bir trap kazısına sarkıtmak bağırsakin münteşir olarak kullanılır. Dip yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Dip yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden katlanmak bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı kabilinden alanlara sarkıtmak bağırsakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir bağlamlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değnöbettirilebilir ve birbir hayli ağababaşmanla da yaygınletilebilir. Asıl üstelikşenler çoklukla hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik portörlara gereğince oldukça bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler bağırsakin yeğleme edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Tarım’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin cem ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması nöbetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Tarım olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği hengâm hayvanın sütü ve etinden verim kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları hiç seferde alabilir ve daha iyi beslenebilir. Yeygi karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha iyi beslenmesine böylelikle daha fazla verim almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yeygi Katışık Makinaları da Üçesasak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Tarım olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gani ve verimkâr bir tarımsal üretim bağırsakin yetişkin avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı bağırsakin önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha iyi durumlara gelmesi bağırsakin tarımsal ihracat noktasında Üçesasak Tarım olarak bütün çkızılışanlarımızın yardımsıyla yan yana
Üçesasak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir