ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üçtemelak Tarım, ekincilik makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yaraşıklı olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Makul cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve barınma ortamını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik yapmaya temelladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını mukabillayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve ekincilik sektörünün zamanla çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuştur. Teknoloji ile yanında gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca ekincilik sektörü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile zamanla artmaktadır.

Üçtemelak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en oflaz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile hareketli ve sarplü âdemoğlu deposuna ehil olan Üçtemelak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş şayan sağlayıcı Üçtemelak Tarım; derin Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Ruzuşeb ilerleme ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçtemelak Tarım ürünlerinin hem dar içinde hem bile dar haricinde güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçtemelak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin yaraşıklı ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde elan azca efor harcama ederek çok elan sağlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok elan sağlıklı lafır ve toprağınızdan elan bir tomar kâr ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan velut bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en cesim gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan velut meallar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Tarım olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden dökmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da yalınlık bir trap hafriyatsına koymak kucakin yaygın olarak kullanılır. Peş yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Peş yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden dökmek kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı üzere alanlara koymak kucakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir demetlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğkârtirilebilir ve birşunca ataşmanla da enliletilebilir. Esas üstelikşenler çoğunlukla hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik portörlara için nispeten az maliyetleri ve çok cephelilükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler kucakin yeğleme edilebilecek birşunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem bile kalite olarak yarar sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçtemelak Tarım’ın kayırıcı yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama kârlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması kârlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçtemelak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği zaman efsaneviın mazotü ve etinden verim tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları tenha seferde alabilir ve elan oflaz beslenebilir. Yeygi karmanın kuruluşlması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek elan oflaz beslenmesine böylece elan bir tomar verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yeygi Kompozit Makinaları da Üçtemelak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Tarım olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu üzere en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı gösterişli ve velut bir zirai üretim kucakin cesim avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı kucakin önemli bir köprü kârlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan oflaz durumlara gelmesi kucakin zirai ihracat noktasında Üçtemelak Tarım olarak bütün çtuzakışanlarımızın katkısıyla yanında
Üçtemelak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir